جوهر و حلال جت پرینتر | خرید جوهر و حلال پرینتر | قیمت جوهر و حلال پرینتر

شرکت پارسا جت پرینتر در کنار خدماتی که به مشتریان عزیز می دهد و در کنار فروش دستگاه های جت پرینتر و دستگاه جت پرینتر تاریخ زن و ریبون یکی دیگر از خدماتی که ارائه می کند فروش جوهر و حلال پرینتر می باشد، در خرید جوهر پرینتر باید خیلی دقت داشته باشید زیرا که جوهر دستگاه جت پرینتر صنعتی نقش تعیین کننده ای در کارکرد دستگاه دارد.

جوهر پرینتر ایماژ

بعد از این که چند سال از شروع استفاده از جت پرینتر ها گذشت مشکلاتی به وجود آمد یکی از این مشکل ها جوهر پرینتر بود.

به همین دلیل شرکت جت پرینتر ایماژ برای برطرف کردن این مشکل و محافظت و نگه داری بهتر جت پرینتر های خود، جوهر های متنوعی را تولید کرد.

به همین دلیل این  کاربران جت پرینترها می‌توانند گسترده ای از جوهر و حلال جت پرینتر صنعتی را در دستگاه های جت پرینتر خویش به کار گیرند.

یکی از انواع پر فروش جوهر های جت پرینتر ikonmac با سیستم UV که در ادامه در خصوص آن توضیحاتی را می دهیم.

حتما بخوانید: برای تعمیر جت پرینتر لینکس به کجا مراجعه کنید+شماره تماس

جوهر جت پرینتر ikonmac با سیستم UV

1- به صورت معمول جوهر جت پرینتر UV در مقابل نور خورشید، و رنگ رفتگی بر اثر آفتاب نور آفتاب مقاوم است.

2- شکل دیگری از این نوع جوهرجت پرینتر ikonmac با سیستم UV دارای این ویژگی است که با با تابش نور اشعه UV بر جوهر امکان پاک شدن آن از روی محصول از بین می رود.

توجه به این نکته لازم است گه بدانید جوهر تاریخ زن از روی محصول با کمک قوی ترین حلال ها نیز پاک نخواهد شد.

3- یکی دیگر از مزیت های جوهر های UV به منظور جلوگیری از از کپی طراحی شده است. در این حالت چاپ با جوهر تاریخ زن، متن  چاپ شده توسط دستگاه تاریخ زن دیده نمی شود . ولی هنگامی که اشعه UV بر آن بتابد متن یا تصویر که توسط دستگاهتاریخ زن چاپ شده است، نمایان می شود.

جوهر و حلال جت پرینتر

خدمات جت پرینتر در فروش انواع جوهر های جت پرینتر

1- جوهر رنگی در رنگ های سفید و زرد تخصصی برای جت پرینتر های صنعتی

2- انواع جوهر با کدهای مختلف برای دستگاه جت پرینتر ایماژ

3- ارائه کارتریج جوهر و حلال جت پرینتر صنعتی دستگاه های تاریخ زن

بیشنر بخوانید: قیمت جت پرینتر دومینو چگونه تعیین می شود؟

نوعی دیگر از جوهر با پایه روغنی

دستـگاه جت پـرینتر با جوهر پایه روغن این ویژگی را دارد. که این نوع از جوهر دستگاه جت پرینتر کمک می کند تا نازل های دستگاه جت پرینتر ایماژ دچار گرفتگی نمی شوند؛ به گونه ای استفاده از این نوع جوهر ها مزیت بزرگی است و باعث می شود دستگاه دیرتر خراب بشود.

به عبارت دیگر پس از آخرین مرتبه ای که با دستگاه جت پرینتر کار می شود. جوهر بر روی هد دستگاه جت پرینتر خشک نشده و می توان دستگاه را بدون شست و شو به کار انداخت.

این نوع از جوهر مناسب برای صنایعی همچون فیلتر هوا، لبنیات، لوله سازی، خودرو، صنایع تولید ام دی اف و کارتن و … می باشد.

این جوهر‌ها برای چاپ بر روی ظروف پت و قوطی‌های پلاستیکی بسیار مناسب است و با داشتن ویژگی هایی همچون خشک شدن سریع، روانی و شفافیت بسیار بالا و همچنین قیمت مناسب می باشد. با توجه به کیفیت آن برای دستگاه های جت پرینتر ایماژ  گزینه های بسیار مناسبی هستند.

جوهر های رنگی بدون رنگ دانه

معمولا جوهرهای رنگی دارای رنگ‌دانه هایی هستندکه عملکرد دستگاه جت پرینتر و چاپگرهای صنعتی و خصوصا هد دستگاه را دچار اختلال می کنند.

کارتریج جوهر سفید و کارتریج جوهر زرد ارائه شده توسط کمپانی ایماژ دارای بالاترین کیفیت ممکن است. این کارتریج مناسب برای تمامی مدل‌های جت پرینتری است که در فناوری ساخت آن استاندارد های اروپایی در نظر گرفته شده است.

قیمت این کارتریج دستگاه جت پرینتر کاملا اقتصادی است و به مصرف کننده کیفیت چاپ بالایی می‌دهد. همچنین جوهر جت پرینتر با کارتریج‌های آبی و قرمز رنگبسیار مورد استقبال قرار گرفته است. کارخانجات تولید انواع لوله های pvc، لوله پلیکا و فیلتر هوا مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید ریبون با بهترین قیمت به این مرکز مراجعه کنید + شماره تماس

استفاده از جوهر آبی دستگاه جت پرینتر با قابلیت چاپ بر روی محصولات جذاب است. نظیر کارتن و مقوا و یا دیوارهای پیش ساخته گچی و چاپ بر روی ورق ام‌دی‌اف بسیار مناسب است.

حسن کار این نوع جوهر خشک نشدن جوهر بر روی هد دستگاه جت پرینتر است. می تواند در محیط‌های بسیار آلوده از نظر گرد و غبار به خوبی کار کند.

جوهر و حلال جت پرینتر

تنوع رنگ در جوهر های جت پرینتر

شرکت پارسا جت پرینتر با توجه به درخواستی که مشتریان دارند جوهر ها را در رنگ های متنوع عرضه می کند که این رنگ ها عبارتند از آبی سبز زرد قرمز و سفید که همگی آن ها دارای کیفیت بسیار مناسبی هستند.

برای خرید وکس رزین به بورس وکس رزین با قیمت مناسب مراجعه کنید

حلال چه تاثیری در عمر و کیفیت دستگاه می گذارد؟

استفاده از حلال مخصوص هد دستگاه می تواند علاوه بر بالا بردن کیفیت چاپ طول عمر، هد دستگاه جت پرینتر را نیز افزایش دهد.

ارتباط با ما

شرکت پارسا جت پرینتر یکی از موفق ترین و معتبر ترین مراکز پخش کننده و وارد کننده دستگاه های جت پرینتر در ایران می باشد که در این زمینه تجربه طولانی نیز دارد.

شرکت پارسا جت پرینتر از عرضه کننده های ریبون و انواع دستگاه های جت پرینتر و جوهر و حلال می باشد و قریب به 15 سال است که در این زمینه فعالیت درخشانی داشته است.

برای ارتباط بیشتر و کسب اطلاعات دقیق از قیمت ها و شرایط فروش از طریق راه های زیر در ارتباط باشید.

تماس بگیرید

  • مشاوره: ۰۹۳۸۲۸۳۱۹۶۲
  • فروش: ۰۹۱۲۲۸۴۱۹۶۲
  • آدرس: تبریز، جاده تهران، نرسیده به سه راهی اهر، جنب پل هوایی
  • اینستاگرام: https://www.instagram.com/parsa.jetprinter

پانوشت: خرید جوهر جت پرینتر, خرید حلال جت پرینتر, خرید جوهر و حلال جت پرینتر, قیمت جوهر جت پرینتر, قیمت حلال جت پرینتر, بهترین قیمت جوهر و حلال جت پرینتر