قیمت ریبون دستگاه لیبل زن

قیمت ریبون دستگاه لیبل زن | قیمت انواع ریبون

قیمت ریبون دستگاه لیبل زن، به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع ریبون دستگاه لیبل زن، ابعاد آن و میزان مرغوبیت ریبون چاپگر حرارتی، عواملی هستند که به طور مستقیم بر روی قیمت ریبون دستگاه لیبل زن تاثیر گذار هستند.
شرکت پارسا جت پرینتر انواع مختلف ریبون های دستگاه لیبل زن را برای فروش به شما عزیزان عرضه می دارد. در صورتی که می‌خواهید جدیدترین قیمت ریبون دستگاه لیبل زن را بدانید، با ما همراه باشید.

ریبون دستگاه لیبل زن

دستگاه های پرینتر، بارکد زن و برچسب زن، جهت انجام چاپ حرارتی نیاز به ریبون دارند. ریبون دستگاه لیبل زن همانند کاربنی بوده که دور یک مقوا پیچیده شده است.

ارتفاع ریبون دستگاه لیبل زن بر اساس هد پرینتر تعیین می شود. انواع مختلف دستگاه لیبل زن وجود دارد؛ که عبارتند از ریبون وکس، ریبون رزین، ریبون وکس رزین، ریبون سوپر رزین و ریبون قابل شستشو.

قیمت ریبون دستگاه لیبل زن با توجه به اندازه و نوع، متفاوت است. ریبون دستگاه لیبل زن کیفیت های متفاوتی دارد. استفاده از ریبون دستگاه لیبل زن مرغوب باعث می شود عمر مفید هد دستگاه افزایش یابد.

قیمت ریبون دستگاه لیبل زن

قیمت ریبون دستگاه لیبل زن متاثر از کیفیت، نوع و اندازه ریبون می باشد. در صورتی که از ریبون دستگاه لیبل زن نامرغوب استفاده کنید؛ استهلاک هد دستگاه شما افزایش می یابد.

هد دستگاه لیبل زن را می‌توان مهمترین بخش دستگاه نامید. بسیار مهم است که از این بخش به خوبی محافظت کرده تا از خرابی احتمالی آن جلوگیری کنید.

به کارگیری ریبون دستگاه لیبل زن نامرغوب باعث استهلاک هر چه بیشتر هد دستگاه می شود. در نتیجه عمر مفید آن کاهش یافته و در طولانی مدت برای شما هزینه های زیادی را به همراه خواهد داشت.
توصیه ما در تیم پارسا جت پرینتر به شما عزیزان این است که همواره از ریبون دستگاه لیبل زن با کیفیت استفاده کنید.

اگرچه قیمت ریبون دستگاه لیبل زن با کیفیت کمی بالاتر است؛ اما با استفاده از از ریبون های مرغوب در دستگاه پرینتر خود، در طولانی مدت در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می نمایید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید

  • مشاوره: ۰۹۳۸۲۸۳۱۹۶۲
  • فروش: ۰۹۱۲۲۸۴۱۹۶۲
  • آدرس: تبریز، جاده تهران، نرسیده به سه راهی اهر، جنب پل هوایی
  • اینستاگرام: https://www.instagram.com/parsa.jetprinter

قیمت ریبون دستگاه لیبل زن

بیشتر بخوانید: سفارش چاپ و تاریخ زنی

بیشتر بخوانید: پرینتر لیزری چیست و چگونه کار می کند؟

ریبون حرارتی

در پرینترهای حرارتی، تصاویر و متون توسط ریبون حرارتی چاپ می گردد. در در صورتی که تمایل به خرید ریبون دستگاه لیبل زن دارید، حتماً بایستی این موضوع را مد نظر قرار دهید که برچسبی که در دستگاه شما در حال استفاده است از چه نوع می باشد.

انواع مختلف لیبل های مورد استفاده در دستگاه های لیبل زن عبارتند از: لیبل کاغذی، لیبل پلی پروپیلن، لیبل پی وی سی، لیبل شفاف، لیبل گچی، لیبل متال، لیبل بک متال، لیبل وُید، لیبل پارچه ای، لیبل شیرینگ و هولوگرام.

هنگامی که از نوع لیبل خود مطمئن شدید، نکته بعدی اندازه هد دستگاه می باشد. در نهایت نیز طبق میزان مصرف خود تعیین کنید که چه متراژی از ریبون دستگاه لیبل زن را نیاز دارید.

نکات گفته شده در بالا همگی بر روی قیمت ریبون دستگاه لیبل زن تاثیر مستقیم می گذارند. جهت آگاهی نسبت به جدیدترین قیمت ریبون دستگاه لیبل زن، از طریق شماره های درج شده با ما در ارتباط باشید.

پانوشت: قیمت ریبون دستگاه لیبل زن، قیمت انواع ریبون