قیمت ریبون Wax

قیمت ریبون Wax | بهترین قیمت انواع ریبون

قیمت ریبون Wax ، به عوامل مختلفی بستگی دارد. ابعاد ریبون وکس و میزان مرغوبیت آن، عواملی هستند که به طور مستقیم بر روی قیمت ریبون وکس تاثیر گذار هستند.

ریبون وکس یکی از پرکاربردترین انواع ریبون های چایگرهای حرارتی است. ریبون های وکس / Wax عمدتا جهت چاپ بر روی لیبل های کاغذی / Paper Label مورد استفاده قرار می گیرند. ریبون های وکس کیفیت چاپ مناسبی داشته و مقرون به صرفه اند. در کنار این ویژگی ها، ریبون وکس، چاپ با سرعت بالا را نیز امکان پذیر می سازد.شرکت پارسا جت پرینتر انواع مختلف ریبون های دستگاه لیبل زن را برای فروش به شما عزیزان عرضه می دارد.

ریبون لیبل زن

یکی از مهمترین بخش های لیبل یک پرینتر، ریبون است. در حقیقت با استفاده از ریبون لیبل زن، انجام عملیات چاپ امکان پذیر می‌شود. یکی از انواع این ریبون ها، ریبون وکس می باشد.

در درون پرینتر ها یک قسمت جهت قرار دادن ریبون و به عنوان مثال ریبون وکس/ Wax ، در نظر گرفته شده است. پس از تمام شدن ریبون وکس یا سایر ریبون ها، بایستی آن را با یک ریبون جدید جایگزین کرد.

ریبون لیبل زن ابعاد و انواع مختلفی دارد. با توجه به جنس لیبل مورد استفاده؛ می توان از یکی از انواع ریبون لیبل زن از جمله ریبون وکس، ریبون رزین، ریبون وکس رزین و ریبون سوپر رزین، استفاده کرد.

مقاومت هر یک از انواع ریبون لیبل زن در برابر شرایط محیطی با یکدیگر متفاوت است. فراموش نکنید به هنگام خرید ریبون لیبل زن، جنس لیبل مورد استفاده در دستگاه را مد نظر قرار دهید؛ تا بدین صورت مقاوت و ماندگاری چاپ را افزایش دهید.

اگر تصمیم به خرید ریبون لیبل زن دارید، کارشناسان ما در شرکت پارسا جت پرینتر همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

تماس بگیرید

  • مشاوره: ۰۹۳۸۲۸۳۱۹۶۲
  • فروش: ۰۹۱۲۲۸۴۱۹۶۲
  • آدرس: تبریز، جاده تهران، نرسیده به سه راهی اهر، جنب پل هوایی
  • اینستاگرام: https://www.instagram.com/parsa.jetprinter

قیمت ریبون Wax

بیشتر بخوانید: جت پرینتر در لغت به چه مفهوم است و انواع مختلف آن چه کاربردی در صنعت دارد؟

بیشتر بخوانید: بهترین انتخاب در خرید پرینتر لیزری چیست؟

قیمت ریبون Wax

قیمت ریبون Wax متاثر از کیفیت، نوع و اندازه ریبون می باشد. در صورتی که از ریبون وکس نامرغوب استفاده کنید؛ استهلاک هد دستگاه شما افزایش می یابد.

به کارگیری ریبون وکس / Wax نامرغوب باعث استهلاک هر چه بیشتر هد دستگاه می شود. در نتیجه عمر مفید آن کاهش یافته و در طولانی مدت برای شما هزینه های زیادی را به همراه خواهد داشت.

توصیه ما در تیم پارسا جت پرینتر به شما عزیزان این است که همواره از ریبون Wax و سایر ریبون های با کیفیت استفاده کنید.

انواع ریبون ها

همانگونه که پیشتر نیز بیان شد، با توجه به نوع لیبل مورد استفاده، ریبون های مختلفی نیز وجود دارند که یکی از انواع این ریبون ها، ریبون Wax می باشد.

انواع ریبون های موجود در بازار عبارتند از:

  • ریبون وکس / wax ribbon
  • ریبون رزین / resin ribbon
  • ریبون سوپر رزین / super resin ribbon
  • ریبون وکس رزین / wax-resin ribbon

در صورتی که تمایل به خرید ریبون وکس، ریبون رزین، ریبون سوپر رزین و یا ریبون وکس رزین دارید؛ ابتدا بایستی توجه نمایید که لیبل مورد استفاده شما از کدام نوع می باشد.

پس از اطمینان نسبت به نوع لیبل مورد استفاده و نوع ریبون مورد نیاز خود، می توانید اقدام به خرید ریبون وکس یا سایر انواع ریبون ها نمایید.

شرکت پارسا جت پرینتر با افتخار آماده ارائه انواع ریبون ها ازجمله ریبون Wax به شما عزیزان می باشد.

پانوشت: قیمت ریبون Wax، بهترین قیمت انواع ریبون