خرید ریبون چاپگر

خرید ریبون چاپگر | خرید بالاترین کیفیت ریبون چاپگر

خرید ریبون چاپگر را می توانید از ما در شرکت پارسا جت پرینتر درخواست نمایید. ریبون چاپگر یکی از پرکاربردترین مواد مصرفی پرینتر ها می باشد. کیفیت و مرغوبیت ریبون چاپگر، تاثیر مستقیمی بر روی مقاومت و ماندگاری چاپ دارد.

شرکت پارسا جت پرینتر مفتخر است که با سالها تجربه در زمینه پرینترهای دستی و ثابت، انواع باکیفیت‌ترین ریبون های چاپگر را در ابعاد و انواع گوناگون به شما عزیزان ارائه می دهد.
جهت خرید ریبون چاپگر از طریق شماره های درج شده در وبسایت با ما در ارتباط باشید.

ریبون چاپگر با کیفیت

پرینترها عملیات چاپ را با کمک ریبون انجام می دهند. پس از این که کاربر اطلاعاتی را به نرم افزار چاپگر جهت چاپ ارائه داد، چاپگر از طریق هد، حرارت را به ریبون چاپگر منتقل می کند و بدین صورت متن یا تصویر یا بارکد مورد نظر بر روی لیبل چاپ می گردد.

ریبون چاپگر مستقیماً بر روی عمر مفید هد دستگاه اثر گذار است. در صورتی که از ریبون نامرغوب استفاده کنید، نه تنها چاپ شما مقاومت و ماندگاری کافی ندارد؛ بلکه هد دستگاه نیز مستهلک شده و هزینه های آتی را جهت تعمیرات به همراه خواهد داشت.

از این رو همواره توصیه ما به شما این است که از ریبون چاپگر با کیفیت استفاده کنید. طبیعتا افزایش کیفیت و مرغوبیت ریبون چاپگر، افزایش قیمت این محصول را به همراه خواهد داشت. ولی با توجه به تاثیری که ریبون چاپگر مرغوب بر روی افزایش طول عمر مفید هد دستگاه چاپگر می گذارد؛ این هزینه در حقیقت صرفه جویی در هزینه های آتی می باشد.

شرکت پارسا جت پرینتر مفتخر به به ارائه انواع با کیفیت ترین ریبون های چاپگر ابعاد مختلف به شما عزیزان است. در صورتی که تمایل به خرید ریبون چاپگر دارید، با شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید.

تماس بگیرید

  • مشاوره: ۰۹۳۸۲۸۳۱۹۶۲
  • فروش: ۰۹۱۲۲۸۴۱۹۶۲
  • آدرس: تبریز، جاده تهران، نرسیده به سه راهی اهر، جنب پل هوایی
  • اینستاگرام: https://www.instagram.com/parsa.jetprinter

خرید ریبون چاپگر

بیشتر بخوانید: ویژگی جت پرینتر دستی و کاردبرد آن در صنایع مختلف چیست؟

بیشتر بخوانید: تفاوت پرینتر لیزری رنگی با جوهر افشان چیست ؟ 

انواع ریبون چاپگر

امروزه در بازار، لیبل در انواع و جنس های گوناگون وجود دارد. با توجه به همین مسئله، ریبون چاپگر نیز در انواع گوناگون تولید می شود.

هر یک از انواع ریبون چاپگر مناسب برای چاپ بر روی برخی از انواع لیبل ها می باشد. در نتیجه به هنگام خرید ریبون چاپگر، توجه به نوع لیبلی که تصمیم به چاپ بر روی آن دارید، بسیار مهم است.

انواع ریبون چاپگر عبارتند از:

  • ریبون وکس / wax ribbon
  • ریبون رزین / resin ribbon
  • ریبون سوپر رزین / super resin ribbon
  • ریبون وکس رزین / wax-resin ribbon
  • ریبون قابل شستشو / Washable Ribbon

خرید ریبون چاپگر

پرینتر و چاپگر های حرارتی، نوعی از چاپگرها می باشند که عملیات چاپ را با سیستم انتقال حرارت انجام می دهند. این گونه از چاپگرها جهت انجام عملیات چاپ، نیاز به ریبون دارند.

ریبون های چاپگر در ابعاد مختلف تولید می گردند. عموماً عرض یا ارتفاع ریبون های چاپگر تولید شده برابر ۴۰، ۶۰، ۸۰، ۱۱۰ و ۱۶۰میلی متر، و طول یا متراژ ریبون های چاپگر برابر ۷۵، ۱۱۰، ۳۰۰ و ۴۵۰ متر می باشد.

شرکت پارسا جت پرینتر با سالها تجربه در زمینه پرینترهای دستی و ثابت و قطعات مصرفی آنها؛ مفتخر به ارائه انواع ابعاد ریبون چاپگر به شما مشتری عزیز است. جهت خرید ریبون چاپگر از طریق شماره های درج شده در وبسایت با ما در ارتباط باشید.

پانوشت: خرید ریبون چاپگر، خرید بالاترین کیفیت ریبون چاپگر