خرید ریبون

خرید ریبون | فروش و ارسال انواع ریبون چاپگر

برای خرید ریبون و سایر اقلام مصرفی پرینترها، را می توانید با تماس با ما در شرکت پارسا جت پرینتر، از طریق شماره های درج شده در وبسایت، درخواست نمایید. با توجه به اهمیت ریبون چاپگر در پرینترهای حرارتی، انواع با کیفیت ترین ریبون های چاپگر را در ابعاد گوناگون، جهت ارائه به شما مشتریان عزیز، آماده کرده ایم.

ریبون های چاپگر موجود در بازار عموما در سه دسته مقاوم، نیمه مقاوم و با مقاومت بالا، می باشند.

ریبون چاپگر

در صورتی که از پرینتر های حرارتی جهت چاپ اطلاعات بر روی محصول خود استفاده می کنید؛ مطمئنا تا کنون پی به اهمیت ریبون های چاپگر برده اید. احتمالا بارها و بارها نیاز به خرید ریبون چاپگر حرارتی پیدا کرده اید.

پرینترها عملیات چاپ را با کمک ریبون انجام می دهند. ریبون چاپگر مستقیماً بر روی عمر مفید هد دستگاه اثر گذار است. در صورتی که به هنگام خرید ریبون، نوع نامرغوب آن را انتخاب کنید؛ نه تنها چاپ فاقد مقاومت و ماندگاری کافی بوده، بلکه هد دستگاه نیز مستهلک می شود.

از این رو به شما توصیه می کنیم که جهت خرید ریبون پرینتر حرارتی، حتی الامکان نوع با کیفیت آن را انتخاب کنید. طبیعتا افزایش کیفیت و مرغوبیت ریبون چاپگر، منجر به افزایش قیمت این محصول می شود. ولی بدلیل افزایش طول عمر مفید هد دستگاه چاپگر، این هزینه جهت خرید ریبون مرغوب، در حقیقت صرفه جویی در هزینه های آتی می باشد.

در صورتی که تمایل به خرید ریبون دارید، با شماره های درج شده در وبسایت پارسا جت پرینتر تماس حاصل نمایید.

تماس بگیرید

  • مشاوره: ۰۹۳۸۲۸۳۱۹۶۲
  • فروش: ۰۹۱۲۲۸۴۱۹۶۲
  • آدرس: تبریز، جاده تهران، نرسیده به سه راهی اهر، جنب پل هوایی
  • اینستاگرام: https://www.instagram.com/parsa.jetprinter

 

خرید ریبون

بیشتر بخوانید: جت پرینتر یا دستگاه تاریخ زنی چیست؟

بیشتر بخوانید: چاپگر جور افشان چگونه کار میکند

 

انواع ریبون پرینتر حرارتی

هر یک از انواع ریبون چاپگر مناسب برای چاپ بر روی برخی از انواع لیبل ها می باشد. در نتیجه به هنگام خرید ریبون، بسیار مهم است که به نوع برچسبی که می خواهید بر روی آن عملیات چاپ را انجام دهید، توجه کنید.

انواع ریبون چاپگر عبارتند از:

1- ریبون وکس / wax ribbon: ریبون وکس را می توان ارزانترین نوع ریبون حرارتی در بازار دانست. ریبون های وکس جهت چاپ بر روی لیبل کاغذی مناسب می باشند.

2- ریبون رزین / resin ribbon: ریبون های رزین، با توجه به مواد تشکیل دهنده آن ها، مقاومت خوبی در برابر شرایط محیطی همچون شستشو و حرارت از خود نشان می دهند. ریبون های رزین را می توان جهت چاپ بر روی لیبل ها پارچه ای، متال و پی وی سی مورد استفاده قرار داد.

3- ریبون سوپر رزین / super resin ribbon: ریبون سوپر رزین یا پرمیوم رزین، نوع دیگری از ریبون های چاپگر حرارتی می باشند. این نوع ریبون ها با توجه به مقاومت بسیار بالایشان، تنها در مصارف خاص مورد استفاده قرار می گیرند. عموما از ریبون سوپر رزین برای چاپ بر روی برچسب اموال و پی وی سی و فیش، استفاده می شود.

4- ریبون وکس رزین / wax-resin ribbon: ریبون های وکس رزین با ترکیب وکس و رزین تولید می شوند. از این رو مقاومت آن ها ما بین ریبون های وکس و ریبون های رزین قرار دارد. از ریبون های وکس رزین می توان برای چاپ بر روی تقریبا همه نوع برچسبی علی الخصوص کاغذی، صدفی و متال، استفاده کرد.

5- ریبون قابل شستشو / Washable Ribbon: همانگونه که از نام آن پیدا است، ریبون های قابل شستشو مقاومت بسیار بالایی را در برابر شستشو از خود نشان می دهند. از این نوع از ریبون ها در صنایع نساجی استفاده می شود.

خرید ریبون

ریبون های چاپگر در ابعاد مختلف تولید می گردند. عموماً ارتفاع ریبون های چاپگر تولید شده برابر ۴۰، ۶۰، ۸۰، ۱۱۰ و ۱۶۰میلی متر، و متراژ آن ها برابر ۷۵، ۱۱۰، ۳۰۰ و ۴۵۰ متر می باشد.

شرکت پارسا جت پرینتر با سالها تجربه در زمینه پرینترهای دستی و ثابت و قطعات مصرفی آنها؛ مفتخر به ارائه انواع ابعاد ریبون چاپگر به شما مشتری عزیز است. جهت خرید ریبون از طریق شماره های درج شده در وبسایت با ما در ارتباط باشید.

پانوشت: خرید ریبون، فروش و ارسال انواع ریبون چاپگر