دستگاه جت پرینتر در شیراز

دستگاه جت پرینتر در شیراز | تعمیر جت پرینتر در شیراز | قطعات و حلال جت پرینتر

دستگاه جت پرینتر در شیراز ، اصفهان، کرج، تهران و سایر نقاط ایران را با افتخار در شرکت پارسا جت پرینتر به شما عزیزان ارائه می دهیم.

دستگاه های جت پرینتر دستگاه هایی هستند که امروزه در صنایع تولیدی کوچک و بزرگ به وفور مورد استفاده قرار می گیرند.

در صورتی که نیاز به خرید دستگاه جت پرینتر در شیراز و سایر نقاط ایران دارید و یا اینکه به دنبال تامین قطعات یدکی جت پرینتر، تامین حلال، جوهر و یا تعمیر جت پرینتر هستید؛ با کارشناسان شرکت پارسا جت پرینتر در ارتباط باشید.

دستگاه جت پرینتر در شیراز

بیشتر بخوانید: دستگاه تاریخ زن | قیمت دستگاه تاریخ زن در پارسا جت پرینتر

بیشتر بخوانید: صفحه اینستاگرام ما

تفاوت جت پرینتر با دستگاه حرارتی

دستگاه های جت پرینتر نسبت به دستگاههای تاریخ زن حرارتی، از قابلیتهای بیشتری برخوردارند. نحوه کار این دو دستگاه به طور کلی متفاوت است. دستگاه های جت پرینتر می‌تواند تمام مواردی که در حافظه آن ها وارد کنید را برای شما چاپ کنند. به عنوان مثال دستگاه جت پرینتر قابلیت چاپ تاریخ تولید و انقضا، قیمت، لوگو، نام محصول و غیره را دارند.
عمده ترین دلیلی که باعث می شود دستگاه های جت پرینتر از محبوبیت بیشتری نسبت به دستگاههای تاریخ زن حرارتی برخوردار باشند؛ این است که دستگاه های جت پرینتر را می توان بر روی انواع سطوح مورد استفاده قرار داد.

به عنوان مثال در صورتی که تمایل دارید اطلاعاتی را بر روی سطوح مختلف با جنس های متفاوت مانند پلاستیک، سلفون، شیشه، فلز، کارتون و غیره درج کنید؛ دستگاه های جت پرینتر این مهم را برای شما به انجام می رسانند.
حال ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که برای کاربردی که مد نظر شما است، کدام یک از این دو گزینه مناسب تر میباشد؛ دستگاه جت پرینتر یا دستگاه تاریخ زن حرارتی؟کارشناسان شرکت پارسا جت پرینتر آماده پاسخگویی به سوالات شما در این مورد و در زمینه دستگاه های جت پرینتر می باشند.

تماس بگیرید

  • مشاوره: ۰۹۳۸۲۸۳۱۹۶۲
  • فروش: ۰۹۱۲۲۸۴۱۹۶۲
  • آدرس: تبریز، جاده تهران، نرسیده به سه راهی اهر، جنب پل هوایی
  • اینستاگرام: https://www.instagram.com/parsa.jetprinter

بخش های دستگاه جت پرینتر

دستگاههای جت پرینتر از بخش‌های مختلفی تشکیل شده اند که هر یک از قسمت های تشکیل دهنده دستگاه جت پرینتر وظیفه خاصی را در این دستگاه بر عهده دارند. در ادامه بخشی از ویژگی های دستگاه های جت پرینتر به اختصار بیان می شوند.

– برنامه ریزی کارکرد دستگاه جت پرینتر توسط سیستم الکترونیک و بردهای الکترونیکی و پروسسوری تعبیه شده در دستگاه جت پرینتر صورت می گیرد.

– بخش دیگر موجود در دستگاه جت پرینتر، نازل است. نازل جوهری که انتقال می یابد را قطره قطره می کند.

– یکی دیگر از قسمت های موجود در دستگاه های جت پرینتر، سیستم شارژ است. ریزش قطعات جوهر وظیفه سیستم شارژ می باشد.

– بخش های مختلف سیستم هیدرولیک چاپگر جوهر افشان در دستگاه های جت پرینتر عبارتند از: مخزن جوهر، حلال و مخلوط کننده جوهر و حلال، شیلنگ ها و اتصالات، هد چاپگر، شستشوی اتوماتیک، سیستم اندازه گیری فشار و غیره.

شرکت پارسا جت پرینتر انواع دستگاه جت پرینتر در شیراز، اصفهان و غیره برای فروش به شما عزیزان عرضه می دارد.

حلال دستگاه جت پرینتر

حلال، یکی از لوازم مصرفی دستگاه های جت پرینتر می باشد. برای تمیز کردن هد دستگاه جت پرینتر از حلال استفاده می شود. نام دیگر حلال های دستگاه جت پرینتر، اسپری است.

نکته مهم در ارتباط با بکارگیری حلال در دستگاه جت پرینتر این است که حتماً بایستی از حلال های مخصوص و اورجینال و با کیفیت بر روی هد جت پرینتر استفاده کنید؛ زیرا در غیر اینصورت هد جت پرینتر شما آسیب دیده عمر آن کاهش می یابد.

پانوشت: دستگاه جت پرینتر در شیراز، بخش های دستگاه جت پرینتر