خرید دستگاه جت پرینتر در ارومیه

خرید دستگاه جت پرینتر در ارومیه | انواع جت پرینتر دستی و ثابت

خرید دستگاه جت پرینتر در ارومیه را می‌توانید از ما در شرکت پارسا جت پرینتر جویا شوید. شرکت پارسا جت پرینتر مفتخر است که سالها تجربه در زمینه خرید و فروش انواع جت پرینتر، تعمیر، ارائه خدمات پس از فروش دستگاه های ، تامین قطعات یدکی دستگاه های جت پرینتر و تامین جوهر و حلال دستگاه های جت پرینتر را دارد.

در صورتی که تمایل به خرید دستگاه جت پرینتر در ارومیه، خرید دستگاه جت پرینتر در تبریز، خرید دستگاه جت پرینتر در تهران و خرید دستگاه جت پرینتر در سایر نقاط ایران را دارید؛ از طریق شماره های درج شده با کارشناسان ما در شرکت پارسا جت پرینتر در ارتباط باشید.

خرید دستگاه جت پرینتر در ارومیه

انواع دستگاه های جت پرینتر

دستگاه های جت پرینتر به طور کلی دو نوع دارند؛ دستگاههای جت پرینتر ثابت و دستگاه های جت پرینتر دستی. هر یک از این جت پرینتر ها ویژگی هایی دارند که کاربری این دستگاه جت پرینتر را در مکانی خاص و به منظوری خاص، امکان پذیر می سازد. در ادامه؛ هر یک از دستگاه های جت پرینتر ثابت و جت پرینتر دستی به طور مختصر معرفی می گردد.
لازم به ذکر است که اگر تمایل به خرید دستگاه جت پرینتر در ارومیه، خرید دستگاه جت پرینتر در تبریز و خرید دستگاه جت پرینتر در سایر نقاط ایران داشته؛ و یا این که هر گونه سوالی در ارتباط با دستگاه های جت پرینتر دارید، شرکت پارسا جت پرینتر با افتخار آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

تماس بگیرید

  • مشاوره: ۰۹۳۸۲۸۳۱۹۶۲
  • فروش: ۰۹۱۲۲۸۴۱۹۶۲
  • آدرس: تبریز، جاده تهران، نرسیده به سه راهی اهر، جنب پل هوایی
  • اینستاگرام: https://www.instagram.com/parsa.jetprinter

جت پرینتر ثابت

یکی از انواع دستگاه های جت پرینتر، دستگاه های جت پرینتر ثابت می‌باشند. جت پرینتر ثابت به تاریخ زن ثابت نیز معروف است. جت پرینتر های ثابت یک سنسور اکسترنال صنعتی دارند. ویژگی اصلی دستگاه های جت پرینتر ثابت این است که می‌توان آنها را بر روی انواع دستگاه های ساشه، توزین، پیل و پک، پرکن و نوار نقاله نصب کرد.
شرکت پارسا جت پرینتر آماده ارائه خدمات به تمامی عزیزانی که تمایل به خرید دستگاه جت پرینتر در ارومیه، خرید دستگاه جت پرینتر در تبریز و خرید دستگاه جت پرینتر در سایر نقاط ایران را دارند، می باشد.

بیشتر بخوانید: انواع دستگاه تاریخ زن مورد استفاده در صنایع مختلف

بیشتر بخوانید: صفحه ی اینستاگرام ما

جت پرینتر دستی

دستگاه های جت پرینتر دستی که نام دیگر آنها تاریخ زن دستی است؛ را می توان در تولیدی های کوچک مورد استفاده قرار داد. جت پرینترهای دستی دارای سنسور و شفت انکدر هستند. این سنسور ها باعث می شود که تغییر در سرعت دست شما تغییری در اندازه چاپ را ایجاد نکند. دستگاههای جت پرینتر دستی همچنین دارای ال سی دی رنگی هستند. ویژگی دیگر دستگاه جت پرینتر دستی این است که از همه فونت های ویندوز پشتیبانی می کند.
در صورتی که تمایل خرید دستگاه جت پرینتر در ارومیه و سایر نقاط ایران دارید، شرکت پارسا جت پرینتر با افتخار آماده ارائه همه انواع خدمات به شما عزیزان است.

سیستم عملکرد جت پرینتر ها به چه شکل است؟

خرید دستگاه جت پرینتر در ارومیه

دستگاه جت پرینتر که نام دیگر آن تاریخ زن است، یکی از دستگاه های بسیار پرکاربرد در انواع صنایع می باشد. دستگاه جت پرینتر برای درج اطلاعات مختلفی همچون تاریخ تولید، تاریخ انقضا، لوگو، قیمت، بارکد و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

پانوشت: خرید دستگاه جت پرینتر در ارومیه، انواع جت پرینتر