خرید جت پرینتر در مشهد

خرید جت پرینتر در مشهد | تعمیر جت پرینتر در مشهد | جت پرینتر ارزان

خرید جت پرینتر در مشهد و سایر نقاط ایران را می توانید با مراجعه به وب سایت پارسا جت پرینتر و یا تماس با ما، انجام دهید.
یکی از دستگاه های بسیار پر کاربرد در کارگاهها و کارخانه ها، جت پرینتر می باشد. میدانیم که تمامی محصولات پس از تولید بایستی اطلاعاتی همچون قیمت مصرف کننده، تاریخ تولید و انقضا، لوگو، بارکد و غیره روی آن حک شود.

جت پرینتر، دستگاهی است که به کمک آن، چنین اطلاعاتی بر روی محصول درج می شود.پارسا جت پرینتر مفتخر است که انواع معتبرترین برندهای جت پرینتر، قطعات یدکی جت پرینتر، حلال و جوهر دستگاه جت پرینتر در مشهد و سایر نقاط ایران، را در اختیار شما داده؛ و همچنین خدماتی همچون نصب و راه اندازی و تعمیر جت پرینتر را نیز به شما عزیزان ارائه می دهد.

جت پرینتر دستی

جت پرینتر دستی برای درج اطلاعات روی محصولاتی استفاده می‌شود که نمی‌توان آنها را بر روی نوار نقاله قرار داد. محصولاتی که جت پرینتر های دستی برای آنها قابل استفاده است عبارتند از: صنایع بشکه سازی، کارتون های بزرگ و غیره.

خرید جت پرینتر در مشهد

بیشتر بخوانید: ویژگی جت پرینتر دستی و کاربرد آن در صنایع مختلف چیست؟

بیشتر بخوانید: صفحه اینستاگرام ما

جت پرینتر ثابت

نوع دیگر جت پرینتر های موجود در شهرهای مشهد، اصفهان و سایر نقاط ایران؛ جت پرینتر های ثابت می باشند. این نوع جت پرینترها برای محصولاتی که امکان قرار دادن آن روی نوار نقاله وجود دارد، مورد استفاده قرار می گیرند.

جت پرینترهای ثابت به صورت اتوماتیک عمل کرده و امنیت بیشتری را به هنگام انجام کار به همراه دارند.
علاوه بر این، کار با انواع جت پرینتر های صنعتی و اتوماتیک از جت پرینترهای ثابت بسیار ساده تر می باشد.

برخلاف جت پرینترهای دستی، جت پرینترهای ثابت را می توان با اطمینان خاطر نسبت به امکان افتادن و ضرب دیدن دستگاه، مورد استفاده قرار داد. در صورتی که نیاز به خرید یکی از انواع جت پرینتر در مشهد و دیگر نقاط دارید؛ کافیست با کارشناسان ما در شرکت پارسا جت پرینتر در ارتباط باشید.

تماس بگیرید

  • مشاوره: ۰۹۳۸۲۸۳۱۹۶۲
  • فروش: ۰۹۱۲۲۸۴۱۹۶۲
  • آدرس: تبریز، جاده تهران، نرسیده به سه راهی اهر، جنب پل هوایی
  • اینستاگرام: https://www.instagram.com/parsa.jetprinter

نگهداری از دستگاه جت پرینتر

نگهداری از دستگاه های جت پرینتر در مشهد و دیگر نقاط، شرایطی دارد. در صورتیکه نکات مهم در ارتباط با شرایط نگهداری دستگاه جت پرینتر را رعایت کنید؛ می توانید نسبت به عمر بالای این دستگاه ها اطمینان حاصل نمایید. در ادامه نکات مهم نگهداری از دستگاه های جت پرینتر به طور خلاصه آورده می‌شوند.

1- اطمینان حاصل کنید که تنها از حلال مخصوص دستگاه جت پرینتر استفاده کرده و هیچ ماده دیگری به جز این حلال با هد دستگاه برخورد نداشته باشد.

2- نوسانات برق را کنترل کنید و برای بررسی ولتاژ ورودی به دستگاه، محافظ مناسبی را انتخاب نمایید.

3- از عدم خشک شدن جوهر در هد دستگاه اطمینان حاصل کنید.

4- هد دستگاه جت پرینتر را به صورت افقی قرار دهید.

5- هر هفته، هد دستگاه جت پرینتر را به مدت یک ساعت در حلال قرار دهید تا دریچه و محل خروج جوهر تمیز شود.

6- مراقب باشید که هیچ گونه جسم خارجی بر روی دستگاه جت پرینتر کشیده نشود.

خرید جت پرینتر در مشهد

به کار گیری جت پرینترهای صنعتی در تمامی صنایعی که بایستی بر روی محصولات تاریخ تولید و انقضا درج شود؛ الزامی می باشند.

سیستم عملکرد جت پرینتر ها به چه شکل است؟

از جمله مهم‌ترین این صنایع، صنایع غذایی و نوشیدنی است. البته درج تاریخ یکی از مهمترین کاربرد های جت پرینتر صنعتی می باشد؛ اما در موارد بسیار دیگری نیز استفاده از انواع جت پرینتر ضروری می نماید. به عنوان مثال به کارگیری جت پرینتر جهت درج لوگو و آرم محصول از دیگر کاربردهای روزمره دستگاه های جت پرینتر در مشهد و سایر نقاط ایران است.

دستگاه های جت پرینتر صنعتی به طور عمده در صنایع مختلفی همچون صنایع غذایی و نوشیدنی، صنایع آرایشی، بر روی بسته های پت، صنایع قطعه سازی خودرو و غیره، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پانوشت: خرید جت پرینتر در مشهد، نحوه ی نگهداری از جت پرینتر