خرید جت پرینتر در اردبیل

خرید جت پرینتر در اردبیل | قسمت های مختلف جت پرینتر

برای خرید جت پرینتر در اردبیل در این مقاله با ما همراه باشید. جت پرینتر دستگاهی است که در کارگاه ها و کارخانه ها کاربرد بسیاری دارند. به کمک جت پرینترهای دستی و جت پرینترهای صنعتی، می توان اطلاعات مختلفی از جمله آرم، تاریخ تولید، تاریخ انقضا، قیمت و غیره را بر روی محصول درج کرد.

جت پرینتر دستگاههای بسیار پرکاربرد می باشند. در حالت عام پرینتر را با نام هایی دیگر مانند چاپگر صنعتی، بارکد زن، تاریخ زن و کد زن نیز می شناسند.

حلال جت پرینتر

معمولاً دو نوع جوهر در دستگاه جت پرینتر مورد استفاده قرار می گیرد؛ جوهر های رنگی دارای رنگدانه و جوهر رنگی بدون رنگدانه. جوهر های رنگی که در آنها رنگدانه مورد استفاده قرار گرفته است، باعث اختلال در عملکرد دستگاه جت پرینتر می شود.

اما چنین مشکلی در جوهر های رنگی بدون رنگدانه رخ نمی دهد. شرکت پارسا جت پرینتر مفتخر است که انواع حلال رنگی بدون رنگدانه جهت استفاده در دستگاه های جت پرینتر را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

جوهر های آبی را می‌توان بر روی محصولات جاذب مانند کارتون و مقوا و ام دی اف مورد استفاده قرار داد. استفاده از جوهر آبی در دستگاه های جت پرینتر در محصولات ذکر شده بسیار مناسب است؛ زیرا جوهر مذکور روی هد دستگاه جت پرینتر خشک میشود. در نتیجه در صورتی که می‌خواهید در مکانی که بسیار پر گرد و غبار است، از دستگاه جت پرینتر دستی یا دستگاه جت پرینتر صنعتی استفاده کنید؛ توصیه کارشناسان ما در شرکت پارسا جت پرینتر به شما این است که از جوهر های آبی استفاده کنید.

خرید جت پرینتر در اردبیل

بیشتر بخوانید: چاپگر صنعتی | انواع دستگاه تاریخ زن مورد استفاده در صنایع مختلف

بیشتر بخوانید: صفحه ی اینستاگرام پارسا جت پرینتر

خرید جت پرینتر در اردبیل

جت پرینتر یک ماشین الکترونیکی است. این ماشین از قطعات مختلف مکانیکی و هیدرولیکی تشکیل شده است. حوزه کاربرد جت پرینترهای دستی و جت پرینترهای صنعتی در صنایع مختلفی مانند صنایع غذایی و آشامیدنی، صنایع دارویی، صنایع ساختمانی، صنایع شیمیایی، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع کشاورزی، صنایع تولید کننده قطعات خودرو، روغنهای صنعتی، شیشه و آینه و غیره؛ قابل استفاده می باشد.

در صورتی که تمایل به خرید جت پرینتر، فروش جت پرینتر، تامین حلال پرینتر، نصب و راه اندازی جت پرینتر، خرید جت پرینتر دست دوم، تامین قطعات یدکی جت پرینتر و تعمیر جت پرینتر دارید؛ کافیست با کارشناسان ما در شرکت پارسا جت پرینتر در ارتباط باشید.

تماس بگیرید

  • مشاوره: ۰۹۳۸۲۸۳۱۹۶۲
  • فروش: ۰۹۱۲۲۸۴۱۹۶۲
  • آدرس: تبریز، جاده تهران، نرسیده به سه راهی اهر، جنب پل هوایی
  • اینستاگرام: https://www.instagram.com/parsa.jetprinter

قطعات دستگاههای جت پرینتر

جت پرینترها به طور عمده از چهار قسمت تشکیل شده اند. این قسمت ها عبارتند از:
هد دستگاه: هد دستگاه را می توان مهمترین قسمت جت پرینتر نامید. این بخش اطلاعات را از برد الکترونیک دریافت کرده و در نهایت جوهر را بر روی محصول مورد نظر پرتاب می کند.

برد الکترونیک اصلی: برد الکترونیک اصلی به عنوان مغز دستگاه جت پرینتر شناخته می شود. این بخش عملیات چاپ را کنترل می نماید.

چشم الکترونیک: چشم الکترونیک که با نام‌های فتوسل و سنسور نیز شناخته می شود؛ در نزدیکی هد قرار دارد. وظیفه اصلی چشم الکترونیک این است که محصولات را روی خطوط تولید تشخیص داده و فرمانی را به برد الکترونیک اصلی جهت چاپ ارسال کند.

سیستم عملکرد جت پرینتر ها به چه شکل است؟

مدار جوهر رسانی: مدار جوهر رسانی بخش مهم دیگری در پرینتر است. این بخش از مخزن حلال، مخزن جوهر، پمپ، لوله ها و شلنگ های حاوی جوهر و فیلتر تصفیه تشکیل می شود. وظیفه مدار جوهر رسانی در دستگاههای جت پرینتر این است که جوهر را از مخازن گوناگون به دستگاه برساند.

پانوشت: خرید جت پرینتر در اردبیل، قسمت های مختلف جت پرینتر