جت پرینتر تبریز

جت پرینتر در تبریز | فروش جت پرینتر در تبریز | تعمیر انواع جت پرینتر

جت پرینتر در تبریز یکی از دستگاه های بسیار پر کاربرد در کارگاهها و کارخانه ها می باشد. میدانیم که تمامی محصولات پس از تولید بایستی اطلاعاتی همچون قیمت مصرف کننده، تاریخ تولید و انقضا، لوگو، بارکد و غیره روی آن حک شود.

جت پرینتر دستگاهی است که به کمک آن، چنین اطلاعاتی بر روی محصول درج می شود. جت پرینتر پارسا مفتخر است که انواع بهترین و معتبرترین برندهای جت پرینتر، قطعات یدکی، حلال و جوهر دستگاه جت پرینتر در تبریز را به شما ارائه داده؛ و همچنین خدماتی همچون نصب و راه اندازی و تعمیر جت پرینتر را نیز به شما عزیزان ارائه می دهد.

کاربرد جت پرینتر

به کار گیری جت پرینترهای صنعتی در تمامی صنایعی که بایستی برای محصولات تاریخ تولید و انقضا درج شود؛ الزامی می باشند. از جمله مهم‌ترین این صنایع، صنایع غذایی و نوشیدنی است.

البته درج تاریخ یکی از مهمترین کاربرد های جت پرینتر صنعتی می باشد؛اما در موارد بسیار دیگری نیز استفاده از انواع جت پرینتر ضروری می نماید. به عنوان مثال به کارگیری جت پرینتر جهت درج لوگو و آرم محصول از دیگر کاربردهای روزمره جت پرینتر تبریز است.

دستگاه های جت پرینتر صنعتی به طور عمده در صنایع مختلفی همچون صنایع غذایی و نوشیدنی، صنایع آرایشی، بر روی بسته های پت، صنایع قطعه سازی خودرو و غیره، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بیشتر بخوانید: جت پرینتر در لغت به چه مفهوم است و انواع مختلف آن چه کاربردی در صنعت دارد؟

بیشتر بخوانید: صفحه رسمی اینستاگرام 

بیشتر بخوانید: سیستم عملکرد جت پرینتر ها به چه شکل است؟

جت پرینتر دستی

جت پرینتر دستی برای درج اطلاعات روی محصولاتی استفاده می‌شود که نمی‌توان آنها را بر روی نوار نقاله قرار داد. محصولاتی که جت پرینتر های دستی برای آنها قابل استفاده است عبارتند از: صنایع بشکه سازی، کارتون های بزرگ و غیره.

جت پرینتر تبریز

جت پرینتر ثابت

نوع دیگر جت پرینتر های تبریز، جت پرینتر های ثابت می باشند. این نوع جت پرینترها برای محصولاتی که می توان آن را روی نوار نقاله قرار داد، مورد استفاده قرار می گیرند.

جت پرینترهای ثابت به صورت اتوماتیک عمل کرده و امنیت بیشتری را به هنگام انجام کار به همراه دارند. علاوه بر این، کار با انواع جت پرینتر های صنعتی و اتوماتیک و جت پرینترهای ثابت بسیار ساده تر می باشد.

برخلاف جت پرینترهای دستی، جت پرینترهای ثابت رامی توان با اطمینان خاطر نسبت به امکان افتادن و ضرب دیدن دستگاه، مورد استفاده قرار داد. در صورتی که نیاز به خرید یکی از انواع جت پرینتر تبریز دارید، کافیست با کارشناسان ما در شرکت پارسا جت پرینتر در ارتباط باشید.

تماس بگیرید

  • مشاوره: ۰۹۳۸۲۸۳۱۹۶۲
  • فروش: ۰۹۱۲۲۸۴۱۹۶۲
  • آدرس: تبریز، جاده تهران، نرسیده به سه راهی اهر، جنب پل هوایی
  • اینستاگرام: https://www.instagram.com/parsa.jetprinter

نحوه نگهداری از دستگاه جت پرینتر

نگهداری از دستگاه های جت پرینتر شرایطی دارد. در صورتیکه نکات مهم در ارتباط با شرایط نگهداری دستگاه را رعایت کنید، می توانید نسبت به عمر بالای این دستگاه ها اطمینان حاصل نمایید. در ادامه نکات مهم نگهداری از دستگاه های جت پرینتر به طور خلاصه آورده می‌شوند.

1- اطمینان حاصل کنید که تنها از حلال مخصوص دستگاه جت پرینتر استفاده کرده و هیچ ماده دیگری به جز این حلال با هد دستگاه برخورد نداشته باشد.

2- نوسانات برق را کنترل کنید و برای بررسی ولتاژ ورودی به دستگاه، محافظ مناسبی را انتخاب نمایید.

3- از عدم خشک شدن جوهر در هد دستگاه اطمینان حاصل کنید. در صورتی که به صورت مداوم از دستگاه استفاده می کنید، جوهر موجود در هد خشک نمی شود.

4- هد دستگاه جت پرینتر را به صورت افقی قرار دهید.

5- هر هفته، هد دستگاه جت پرینتر را به مدت یک ساعت در حلال قرار دهید تا دریچه و محل خروج جوهر تمیز شود.

6- مراقب باشید که هیچ گونه جسم خارجی بر روی دستگاه جت پرینتر کشیده نشود.

شرکت پارسا جت پرینتر مفتخر است که انواع خدمات جانبی تعمیر و نگهداری جت پرینتر را به شما عزیزان ارائه می دهد. در صورتی که نیاز به خرید بهترین و معتبرترین برندهای جت پرینتر دستی و جت پرینتر صنعتی، دارید کافیست با کارشناسان و مشاورین شرکت پارسا جت پرینتر در ارتباط باشید.

پانوشت: جت پرینتر تبریز، نکات نگهداری از جت پرینتر