انواع دستگاه جت پرینتر در زنجان

انواع دستگاه جت پرینتر در زنجان | فروش و تعمیر و تامین قطعات جت پرینتر

انواع دستگاه جت پرینتر در زنجان را می توانید از شرکت و وب سایت پارسا جت پرینتر درخواست نمایید. شرکت پارسا جت پرینتر مفتخر است که سالها تجربه در زمینه ارائه انواع برندهای مختلف دستگاه های جت پرینتر، خدمات پس از فروش دستگاه های جت پرینتر، تعمیر دستگاه جت پرینتر، تامین حلال دستگاه جت پرینتر و نصب و راه اندازی جت پرینتر دارد.

در صورتی که تمایل به خرید دستگاه جت پرینتر در زنجان و سایر نقاط ایران دارید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان و ارائه انواع خدمات می باشند.

دستگاه جت پرینتر چیست ؟

جت پرینتر دستگاهی است که از آن برای درج اطلاعات مختلفی همچون تاریخ تولید و انقضا، لوگو، قیمت و غیره بر روی انواع محصولات استفاده می شود. دستگاه جت پرینتر در دو نوع کلی جت پرینتر ثابت و جت پرینتر دستی می‌باشند. کاربرد دستگاه جت پرینتر در کارگاهها و واحدهای صنعتی و تولیدی بزرگ و یا کوچک است.

هر یک از انواع دستگاه جت پرینتر دستی و جت پرینتر ثابت دارای ویژگی های منحصر به فرد هستند. دستگاه جت پرینتر دستی در کارگاه های تولیدی کوچک و دستگاه جت پرینتر ثابت عموماً در کارخانه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع دستگاه جت پرینتر در زنجان

درج تاریخ تولید و تاریخ انقضا

در شهریور ماه سال ۱۳۹۳، سازمان غذا و دارو دستورالعملی را در ارتباط با برچسب گذاری فرآورده های غذایی و آشامیدنی صادر کرد. طبق این دستورالعمل، محصولات غذایی و آشامیدنی ملزم به درج اطلاعاتی همچون تاریخ تولید و انقضا بر روی آن ها می باشند که این کار توسط دستگاه های جت پرینتر صورت میگیرد.

با توجه به کاربرد روز افزون دستگاه های جت پرینتر در صنعت، شرکت پارسا جت پرینتر انواع برند های مختلف و معتبر جت پرینترهای دستی و ثابت را به شما عزیزان برای فروش ارائه می دهد.

در صورتی که تمایل به خرید دستگاه جت پرینتر در زنجان، خرید دستگاه جت پرینتر در ارومیه و یا خرید دستگاه جت پرینتر در سایر نقاط ایران دارید، کارشناسان ما در شرکت پارسا جت پرینتر آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

بیشتر بخوانید: جت پرینتر صنعتی | جت پرینتر های صنعتی لینکس چیست؟

بیشتر بخوانید: صفحه رسمی ما در اینستاگرام

انواع دستگاه جت پرینتر در زنجان

دستگاه های جت پرینتر انواع مختلفی دارند که در حالت کلی به دو نوع دستگاه جت پرینتر ثابت و دستگاه جت پرینتر دستی تقسیم بندی می گردند.

هر یک از انواع دستگاه جت پرینتر از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. بخش های اصلی تشکیل دهنده دستگاه های جت پرینتر عبارتند از: هد جت پرینتر، فتوسل، جوهر، حلال یا اسپری، فیلتر.

تعمیر انواع دستگاه جت پرینتر در زنجان

مفتخریم که سال ها تجربه ما در شرکت پارسا جت پرینتر در زمینه تعمیر انواع دستگاه جت پرینتر در زنجان، ارومیه، تهران و غیره به یاری شما آمده؛ تا انواع خدمات پس از فروش دستگاههای جت پرینتر، همچون تعمیر دستگاه جت پرینتر در زنجان و سایر نقاط ایران را برای شما عزیزان ارائه دهیم.

در صورتی که نیاز به تعمیر دستگاه جت پرینتر خود در زنجان، اردبیل، کرج، تهران و سایر نقاط ایران دارید، با با کارشناسان شرکت پارسا جت پرینتر در تماس باشید.

تماس بگیرید

  • مشاوره: ۰۹۳۸۲۸۳۱۹۶۲
  • فروش: ۰۹۱۲۲۸۴۱۹۶۲
  • آدرس: تبریز، جاده تهران، نرسیده به سه راهی اهر، جنب پل هوایی
  • اینستاگرام: https://www.instagram.com/parsa.jetprinter

پانوشت: انواع دستگاه جت پرینتر در زنجان، فروش و تعمیر جت پرینتر