خرید جت پرینتر در کرج

خرید جت پرینتر در کرج | قیمت مناسب و خدمات پس از فروش

خرید جت پرینتر در کرج با قیمت مناسب و ارزان توسط شرکت پارسا جت پرینتر صورت می گیرد.
شرکت پارسا جت پرینتر علاوه بر خرید جت پرینتر در کرج، خرید جت پرینتر در اصفهان، خرید جت پرینتر در شیراز، خرید جت پرینتر در ارومیه و در سایر شهرها را نیز آسان کرده است.

برای خرید جت پرینتر در کرج و خدمات پس از فروش، تامین قطعات یدکی جت پرینتر، تامین جوهر، تامین حلال جت پرینتر، نصب و راه اندازی جت پرینتر با ما در تماس باشید.

شرکت پارسا جت پرینتر به عنوان یکی از نماینده های رسمی برند معتبر می تواند؛ در تامین جت پرینتر وارداتی، تامین جت پرینتر دست دوم در حد نو، تامین جت پرینتر دست دوم با استفاده از کارشناسان مجرب به شما عزیزان مشاوره دهد.

خرید جت پرینتر در کرج

خرید جت پرینتر در کرج

جت پرینتر دستگاهی است که با توجه به ویژگی ها و عملکردهای متفاوتشان؛ مورد نیاز کارخانه ها و کارگاه ها هستند. جت پرینتر ها دارای یکسری ویژگی های یکسان هستند. از جمله این ویژگی ها می توان به درج قیمت، شماره سریال، آرم، تاریخ تولید، تاریخ انقضا اشاره کرد. جت پرینترها این کار را به صورت اتوماتیک انجام می دهند. جت پرینترها برای این کار از جوهر، حلال و ریبون استفاده می کنند.

تامین جوهر مناسب و ارزان و با کیفیت نیاز به شناخت عملکرد و انواع آن دارد، در نتیجه شما می توانید از مشاوره شرکت پارسا جت پرینتر بهره مند شوید. همچنین جت پرینترها دارای سرعت و دوام بالایی هستند، بنابراین وجود جت پرینترها را در محیط های صنعتی لازم کرده است.

بیشتر بخوانید: قطعات یدکی جت پرینتر | فروش انواع قطعات یدکی جت پرینتر

بیشتر بخوانید: صفحه ما در اینستاگرام

جت پرینترها

جت پرینترها از دو قسمت مجزا برای انجام کدزنی تشکیل شده اند. این دو قسمت شامل قطعات مکانیکی و هیدرولیکی می باشد. قطعات هیدرولیکی آن مربوط به محل جوهر، حلال و یا ریبون می باشد و قطعات مکانیکی آن در ارتباط با چگونگی عملکرد دستگاه است.

دستگاه جت پرینتر به طور کلی شامل چهار بخش می شود. این بخش ها شامل هد دستگاه، برد الکترونیک، چشم الکترونیک و مدار جوهر رسانی می باشد. شرکت پارسا جت پرینتر مفتخر است تا در زمینه تامین قطعات یدکی جت پرینتر به شما عزیزان خدمت رسانی کند. همچنین می توانید برای کارایی بهتر جت پرینترها از خدمات شرکت پارسا جت پرینتر در این زمینه بهره مند شوید.

تماس بگیرید

  • مشاوره: ۰۹۳۸۲۸۳۱۹۶۲
  • فروش: ۰۹۱۲۲۸۴۱۹۶۲
  • آدرس: تبریز، جاده تهران، نرسیده به سه راهی اهر، جنب پل هوایی
  • اینستاگرام: https://www.instagram.com/parsa.jetprinter

جت پرینتر صنعتی

جت پرینترهای صنعتی را می توان با توجه به نوع چاپی که انجام می دهند به دو دسته جت پرینتر صنعتی و تاریخ زن لیزری تقسیم بندی کرد. جت پرینترهای صنعتی برای درج بر روی محصول نیازمند جوهر، حلال ویا ریبون هستند.

تاریخ زن لیزری با استفاده از لیزر عملیات چاپ را انجام می دهد. جت پرینترها را می توان با توجه به نیاز کاربران در صنایع کوچک و بزرگ به کار برد. امروزه از جت پرینترها در صنایع مختلفی مانند دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی، پتروشیمی و غیره استفاده می شود.

در نتیجه افراد مختلف با توجه به حوزه صنفی خود می توانند از انواع جت پرینترها بهره جویند. جهت انتخاب و مشاوره و خرید جت پرینتر مناسب می توانید با کارشناسان و مشاوران شرکت پارسا جت پرینتر در ارتباط باشید.

پانوشت: خرید جت پرینتر در کرج، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش