خرید جت پرینتر در تهران

خرید جت پرینتر در تهران | تعمیر جت پرینتر در تهران | قطعات جت پرینتر

خرید جت پرینتر در تهران و سایر نقاط ایران را از ما در شرکت پارسا جت پرینتر بخواهید. جت پرینتر دستگاهی است که از آن در خط تولید کارخانه ها استفاده فراوانی می شود. جت پرینتر صنعتی با عناوین مختلفی از جمله چابگر صنعتی، چاپگر غیر تماسی، تاریخ زن، کد زن و بارکد زن نیز شناخته می شود.

از جمله کارکرد های جت پرینتر می توان به درج قیمت، شماره سریال، ارم، تاریخ تولید، تاریخ انقضا و غیره اشاره کرد. برای خرید و فروش جت پرینتر صنعتی و خدمات پس از فروش با قیمت مناسب؛ با شرکت پارسا جت پرینتر که نماینده رسمی برندهای معتبر است در تماس باشید.

شرکت پارسا جت پرینتر در زمینه های تعمیر جت پرینتر، تامین قطعات یدکی جت پرینتر، تامین جوهر، تامین حلال جت پرینتر؛ نصب و راه اندازی جت پرینتر، جت پرینتر دست دوم، جت پرینتر دست دوم در حد نو، جت پرینتر دست دوم و وارداتی نیز فعالیت می کند.

خرید جت پرینتر در تهران

خرید جت پرینتر در تهران

با توجه به کارامد بودن دستگاه های جت پرینتر، شرکت پارسا جت پرینتر مفتخر است که بهترین ها را در زمینه فروش، تعمیر و پشتیبانی به شما عزیزان ارائه دهد. پس لازم است که قطعات این دستگاه کارامد را بهتر بشناسیم.

از اجزا اصلی جت پرینتر می توان به برد دستگاه، هد دستگاه، فتوسل و جوهر اشاره کرد. جوهر رسانی بر روی کالا توسط هد صورت می گیرد. فتوسل یا سنسور نوری وظیفه شناسایی کالا را بر عهده دارد. برای درج اطلاعات بر روی محصول از انواع جوهر استفاده می شود که برای انتخاب و خرید جوهر مناسب می توانید با کارشناسان شرکت پارسا چت پرینتر در ارتباط باشید.

تماس بگیرید

  • مشاوره: ۰۹۳۸۲۸۳۱۹۶۲
  • فروش: ۰۹۱۲۲۸۴۱۹۶۲
  • آدرس: تبریز، جاده تهران، نرسیده به سه راهی اهر، جنب پل هوایی
  • اینستاگرام: https://www.instagram.com/parsa.jetprinter

انواع مختلف جت پرینتر

جت پرینترها در صنایع کوچک و بزرگ قابل استفاده هستند. به این منظور در کارگاه های کوچک از جت پرینتر دستی و درکارخانه ها با تولید بالا از جت پرینتر صنعتی استفاده می شود.

جت پرینترها با توجه به قابلیت جوهر افشان به چهار دسته تقسیم می شوند: جت پرینتر cij، جت پرینتر DoD، جت پرینتر Hp و جت پرینتر valve jet . که می توان از این جت پرینترها با توجه به عملکرد و نوع فعالیت و به صرفه بودنشان از آن ها بهره برد. به طور مثال از جت پرینتر cij می توان در حجم های بالا استفاده کرد. در مقابل جت پرینتر Hp برای تولیدات کم مود استفاده قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید: ویژگی جت پرینتر دستی و کاربرد آن در صنایع مختلف چیست؟

بیشتر بخوانید: صفحه ما در اینستاگرام

ریبون دستگاه جت پرینتر

ریبون جت پرینتر، جوهری است که از آن در صنعت چاپ برای انواع برچسب یا لیبل استفاده می کنند. ریبون جوهری ویژه است که مشکلات زود خشک شدن جوهر و حلال را ندارد. برای استفاده از ریبون لازم است که ابتدا انواع آن را بشنایم.

ریبون ها با توجه به نوع کاری که انجام می دهند به چهار دسته ریبون وکس، ریبون وکس رزین، ریبون رزین و ریبون سوپر رزین تقسیم می شوند. به صرفه ترین ریبون، ریبون وکس می باشد. ریبون وکس مناسب لیبل های کاغذی است.

ریبون وکس رزین از نظر چاپی محدودیتی ندارد. ریبون وکس رزین برای همه لیبل ها مورد استفاده قرار می گیرد. ریبون رزین مناسب تعدادی از لیبل های خاص همچون لیبل متال، پی وی سی و تایوک می باشد. ریبون سوپر رزین قابلیت مقاومت بیشتری دارد. ریبون سوپر رزین قابل استفاده برای مصارف خاص از جمله لیبل اموال می باشد.

پانوشت: خرید جت پرینتر در تهران، انواع مختلف جت پرینتر