جت پرینتر و به اصطلاح چاپگر صنعتی وسیله ای است برای چاپ برای روی محصولات تولیدی از قبیل مواد غذایی، آشامیدنی ها، انواع دارو، محصولات آرایشی و بهداشتی، سلولوزی، صنایع چوب مانند نئوپان، MDF، مواد شیمیایی، کارخانه پتروشیمی، صنایع کشاورزی مانند سموم و کود، دام و طیور، تولید قطعات خودرو، روغن های صنعتی، صنایع شیشه و آینه، صنایع نظامی، صنایع ساختمانی و غیره …

از جت پرینترها برای چاپ تاریخ تولید، کد زدن روی قطعات، بارکد روی محصولات٬ چاپ لوگو و تصاویر روی محصولات استفاده می شود و چون عمده کاربرد آن تاریخ زنی بر روی محصولات است، از این دستگاه با عنوان دستگاه تاریخ زنی هم یاد می شود.

این دستگاه هم به شکل ثابت و هم پرتال موجود است و بنا به شرایط از هر یک از آنها استفاده می شود. نوع دستگاه ثابت روی خطوط تولید نصب می شوند و برای چاپ از جوهر یا کارتریج تغذیه می کنند. هزینه چاپ با این نوع دستگاه ها مقرون به صرفه بوده و زمان خشک شدن چاپ بسته به سطح و نوع جوهر کمتر از چند ثانیه میباشد.

پارسا جت پرینتر با بیش از ۱۵ سال تجربه موفق در زمینه فروش و خدمات پس از فروش جت پرینتر آماده رفع نیازهای شما عزیزان در این زمینه می باشد. متقاضیان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از شرایط فروش دستگاه ها و یا درخواست خدمات تعمیر اطلاعات تماس را در فرم زیر وارد کنند و یا به طور مستقیم با شماره ۰۹۱۲۲۸۴۱۹۶۲ تماس حاصل نمایند.